Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Oferta kryesore

  Popular products from category Oferta kryesore

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Rukavice TigerFlex Double x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-3

   

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX Double RSD 439 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Bešavna rukavica sa osnovom od najlona, koja sa obe strane ima premaz od nitrilne pene i Tigerflex šare, za odličan hvat. Ovakav inovativni dizajn rukavice obezbeđuje duplo duži vek trajanja. Ista rukavica može da se nosi i na levoj i na desnoj ruci.

   

  Rukavice Tigerflex Hi-Lite x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-2

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX HI LITE RSD 359 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Osnovno pletivo od bešavnog u krug pletenog vlakna najlon/likra ugodnog za kožu. Površina dlana obložena je nitrilnom penom sa dodatnim nitrilnim "Tiger" šarama. Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva i obloge: fluorescentno žuta/boja šara - siva.

  Rukavice Tigerflex Plus x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-1

   

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX Plus RSD 369 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Osnovno pletivo od bešavnog u krug pletenog vlakna najlon/likra ugodnog za kožu. Površina dlana obložena je nitrilnom penom sa dodatnim nitrilnim "Tiger" šarama. Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva - siva, obloga - crna, šare - siva.

   

  Basic Rigger

  Ngjyra natyrale. Doreza e fortë mbrojtëse e tëra e bërë nga lëkura e lopës. Trashësia mesatare mbi 0.9mm. Posaçërisht e dizajnuar hapja për gishtin e madh dyfish e qepur. Hapja elastike për dorën.

  Tigerflex Plus

  Thurja bazike nga monoliti në rrethin e pejëzave të thurura najlon/likra të përshtatshëm për lëkurë. Sipërfaqja e shuplakës është e mbuluar me shkumën nitrile me larat shtuese nitrile "Tiger". Të tejdukshme dhe të përshtatshme për përdorim. Përputhja e ng

  W-130 LEVEL B

  0899403410
  Dorezat e thurura monolite mbrojtëse nga përzierja e polietilenit me performanca të larta dhe pejëza nga qelqi, najloni dhe elastini me shtresën e nitrilit shkumor në shuplakë dhe gishta që ofrojnë përputhje të jashtëzakonshme, me manxhetnën elastike. Dor

  Red Latex Grip

  Dorezat e buta dhe elastike monolite, të prodhuara nga poliesteri, të mbuluara në shuplaka me lateks të rrudhur që siguron kapje të sigurtë. 2121X kat. II EN 420 EN 388.

  Black PU

  Dorezat e holla monolite, të bëra nga poliesteri, të veshura në shuplakë me shtresën e hollë të poliuretanit. Të përshtatshme për punë precize për shkakë të elasticitetit të tyre dhe shtrirjes në duar.

  W-500 LEVEL F

  0899403910
  Dorezat e thurura monolite ekstremisht të forta me rezistencë maksimale ndaj prerjes dhe dëmtimit. Dorezat janë bërë nga përzierja e polietilenit me dendësi të lartë (HDPE), pejëzat nga çeliku, grimcat e bazaltit dhe elastinit me shtresën e nitrilit shkum

  W-300 LEVEL D

  Dorezat e thurura monolite të forta me lyerje nga nitrili. Dorezat janë bërë nga përzierja e polietilenit me dendësi të lartë (HDPE), pejëzat nga çeliku, grimcat e bazaltit, najlonit dhe elastinit me manxhetnën elastike. Dorezat i karakterizon kapja e jas

  Orange Latex Grip

  Dorezat monolite dy herë të lagura. Baza e ndërtuar nga pambuku (zherseji), mbulesa nga lateksi i rrudhur i cili mbulon shuplakën dhe gishtat. Pjesa mbi kyq është e hapur dhe mundëson frymëmarrjen e lëkurës.

  Briker UP

  Dorezat e thurura monolite nga përzierja pesështresore nga pambuku dhe poliesteri, të mbuluara me lateksin e rrudhur në shuplaka. Doreza të buta dhe të këndshme të cilat i karakterizon kapja e sigurtë.

  Oferta kryesore