Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Kapëse

  Popular products from category Kapëse

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Horizontalna brza stega

   

  Horizontalna brza stega sa otvorenom ručkom i horizontalnom glavom za pritezanje.

  Sa otvorenom ručkom i horizontalnom glavom za pritezanje

  Materijal : pocinkovani čelik

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Jednoručna stega za brzo stezanje

   

  Korisna jednoručna stega sa ručicom za brzo otpuštanje, dvokomponentne ručke pružaju dobar hvat i efikasan prenos sile, dok mekane čeljusti sprečavaju oštećenja na materijalu koji se obrađuje.
  Može preći iz opcije stege u opciju za širenje, jednostavnim odvrtanjem steznog dela.
  Pritisak do 150kg.

   

  4 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Stolarska stega, Temper liv

   

  Stolarska stega sa navojem od temper liva, za kruto, neelastično i sigurno stezanje.

  * Visoka stabilnost
  * Poboljšana antikorozivna zaštita
  * Osigurač protiv isklizavanja
  * Otpornost na habanje
  * Lakoća hoda

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Wurth STANDARD jednoručna stega

   

  Automatska stega sa jednoručnim stezanjem i razdvajanjem. Veoma stabilna, maksimalne sile pritiska 150kg. Ušteda vremena. Univerzalna primena. Ergonomička drška, udobnost korišćenja.

  • Jednoručno regulisanje raspona stezanja i
   razdvajanja
  • Sila pritiska - 150 kg
  • Ergonomska drška
  • Veoma stabilna
  • Ušteda vremena
  • Univerzalna primena
  • Raspon prihvata 150-900mm

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Wurth STANDARD jednoručna stega - štipaljka

   

  Jednostavna kontrola i podešavanje pritiska. Lako i čvrsto postavljanje jednom rukom. Prihvat kljuna bez rubova za okrugle ili nepravilne predmete.

  Primena u drvo preradi, izradi nameštaja, kuhinja, zanatskim i kućnim poslovima.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Wurth STANDARD shtrënguesja rregulluese me një dorë - kapëse 0-150mm

  071499900
  Distanca rregulluese e mocos 0-150mm. Kontrolim i thjeshtë dhe rregullimi i presionit. Vendosje e lehtë dhe e fortë me një dorë. Dorza e sqepit pa skaje për objektet e rrumbullakët apo jo të drejtë. Zbatimi në përpunimin e drurit, prodhimin e mobiljeve, k
  Ngarkimi

  Kapëse