Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Mjete për pastrimin dhe freskimin e kanaleve të ajrit të kondicionuar

  Popular products from category Mjete për pastrimin dhe freskimin e kanaleve të ajrit të kondicionuar

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  FRESH & CLEAN - Čistač i osveživač klima sistema

   

  2 u 1 FRESH&CLEAN je brzo i efikasno sredstvo za čišćenje neutralisanje neugodnih mirisa klima sistema u motornim vozilima.

  Pri upotrebi sredstvo je u obliku pene. 

  Sadržaj boce je dovoljan za jedno putničko vozilo. Nakon upotrebe ostavlja neutralan miris mente i osećaj svežine.

  Pakovanja :  blister i standard.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Quickrefresh

  089376452
  Mjeti për freskimin e brendshëm të veturës dhe sistemit klima.

  Mjete për pastrimin dhe freskimin e kanaleve të ajrit të kondicionuar