Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Šarke, šrafovi i podne gume za WC šolju

  Popular products from category Šarke, šrafovi i podne gume za WC šolju

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  INOX civiat për WC dërrasën

  TEC364991
  Përshtaten me Kapakë WC Cornat nga MDF dhe imitim druri. Menteshat nga inoksi vijnë në palë.

  Goma e dyshemesë për WC biden, më e vogël

  PGM
  Goma e poshtme për guaca tualeti për montim të guacave WC më të vogla. Përdorimi është universal, është me ngjyrë të bardhë.

  Goma e dyshemesë për WC biden, e tejdukshme

  PGP
  Goma e poshtme për guaca tualeti për montim të guacave WC më të vogla. Përdorimi është universal, është me ngjyrë të tejdukshme.

  Civia për dërrasën e WC bides, medijapan, e bardhë

  DH11440
  Përshtaten me kapakë WC të Laguna D11440, SHB00, DKSD7 dhe DKS. Të bëra nga tunxhi me material përfundimtar-kromin. Vijnë në çift.

  Civiat për dërrasën e WC bides, të kromuara

  TEC364993
  Përshtaten me kapakë WC nga MDF dhe imitimi i drurit. Vijnë në çift. Të bëra nga tunxhi me material përfundimtar-kromin.

  Bujoni për WC biden (Dadoja e verbër)

  SWC
  Set për montim të guacës WC. Përbëhet nga dado e verbër, distancuesi plastik dhe tipllat. Vjen në çift.

  Šarke, šrafovi i podne gume za WC šolju