Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Vidha vetshpuese me kokë të varur, e zinguar, FEBOS

  2,03 RSD me TVSH
  0 RSD me TVSH
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  FEBOS vidha vetshpuese për PVC zdrukthtarinë me kokë të varur dhe turinjët për thellim në profil dedikuar për lidhjen e profilit PVC me armaturat metalike. Rrotullim i shpejtë dhe i lehtë në kushtet më kërkuese.
  Dokumenta
  Shifra: 0207083913
  Kontrolloni disponueshmërinë në dyqan.
  Ky produkt ka një sasi minimale prej 1000.

  Paketa

  1000 pc

  Quantity

  Transport i shpejtë 2-3 ditë
  Transporti Falas për porosi mbi 20 Euro
  Specifikimet e produkteve.
  Emri atributVlera e atributit
  Prečnik3,9 mm
  Dužina13 mm
  Shkruajeni përshtypjen tuaj
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë vlerësime.
  *
  *
  • Keq
  • I shkëlqyer
  Specifikimet e produkteve.
  Prečnik3,9 mm
  Dužina13 mm