Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Tigerflex Plus

  550 RSD me TVSH
  0 RSD me TVSH
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Thurja bazike nga monoliti në rrethin e pejëzave të thurura najlon/likra të përshtatshëm për lëkurë. Sipërfaqja e shuplakës është e mbuluar me shkumën nitrile me larat shtuese nitrile "Tiger". Të tejdukshme dhe të përshtatshme për përdorim. Përputhja e ng
  Dokumenta
  Kontrolloni disponueshmërinë në dyqan.

  Pack.

  1 pc

  Quantity

  Transport i shpejtë 2-3 ditë
  Transporti Falas për porosi mbi 20 Euro

   

  Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva - siva, obloga - crna, šare - siva.

   

  Specifikimet e produkteve.
  Emri atributVlera e atributit
  Materijal TkanjaLikra
  Materijal Prevlakenitril
  Kategorija rukavicaII
  Standard rukavicaEN 388, EN 420
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Ocene rukavica4 1 2 1 X
  Shkruajeni përshtypjen tuaj
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë vlerësime.
  *
  *
  • Keq
  • I shkëlqyer

   

  Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva - siva, obloga - crna, šare - siva.

   

  Specifikimet e produkteve.
  Materijal TkanjaLikra
  Materijal Prevlakenitril
  Kategorija rukavicaII
  Standard rukavicaEN 388, EN 420
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Ocene rukavica4 1 2 1 X