Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Kabllot zgjatuese dhe bobinat

  Popular products from category Kabllot zgjatuese dhe bobinat

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Kablli vazhdues në mbështjellësin plastik, me kapakë, H07RNF3 x 2,5mm2

  0774033329

   

  Produžni kabl na plastičnoj motalici, 30m. Profesionalna upotreba u spoljašnjem okruženju, industrijskim i građevinskim radovima. Podržava rad sa električnim alatima, udarnim alatima, alatima sa korišćenjem industrijskog usisivača, industrijskim svetlima.

   

  Kablli vazhdues BASIC, H05VV-F3G x 1,5mm2 me një lidhëse

  0969940110

   

  Produžni kabl BASIC, H05VV-F3G x 1,5mm2 sa jednim priključkom, dužine 15 m.

   

  Kablli vazhdues në mbështjellësin plastik, H05VV - F3G x 1,5 mm2

  0774125202

   

  Produžni kabl na plastičnoj motalici, 30m. Profesionalna upotreba u spoljašnjem okruženju, industrijskim i građevinskim radovima. Podržava rad sa električnim alatima, udarnim alatima, alatima sa korišćenjem industrijskog usisivača, industrijskim svetlima.

   

  Kablli vazhdues, H05RR-F3G x 1,5mm2 me një lidhëse

  0969940111

  Profesionalni produžni kabl, 15m, sa kontaktom za uzemljenje, pogodan za upotrebu sa električnim aparatima kao što su ugaone bušilice, brusilice, udarni alati, električna prenosna svetla.

  Kabllot zgjatuese dhe bobinat