Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Doreza tekstile dhe të lagura

  Ngarkimi

  Popular products from category Doreza tekstile dhe të lagura

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Rukavice TigerFlex Double x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-3

   

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX Double RSD 439 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Bešavna rukavica sa osnovom od najlona, koja sa obe strane ima premaz od nitrilne pene i Tigerflex šare, za odličan hvat. Ovakav inovativni dizajn rukavice obezbeđuje duplo duži vek trajanja. Ista rukavica može da se nosi i na levoj i na desnoj ruci.

   

  Rukavice Tigerflex Hi-Lite x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-2

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX HI LITE RSD 359 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Osnovno pletivo od bešavnog u krug pletenog vlakna najlon/likra ugodnog za kožu. Površina dlana obložena je nitrilnom penom sa dodatnim nitrilnim "Tiger" šarama. Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva i obloge: fluorescentno žuta/boja šara - siva.

  Rukavice Tigerflex Plus x6 + držača rukavica na poklon

  TIGERFLEXE-1

   

  Za 6 kupljenih pari – TIGERFLEX Plus RSD 369 po paru + držač rukavica na poklon. Veličina rukavica 10. Osnovno pletivo od bešavnog u krug pletenog vlakna najlon/likra ugodnog za kožu. Površina dlana obložena je nitrilnom penom sa dodatnim nitrilnim "Tiger" šarama. Prozračne i udobne za nošenje. Usko i mekano prijanjanje rukavica omogućuje odličan zahvat zahvaljujući unapređenoj najlonskoj tkanini. Elastična nadlanica. Boja pletiva - siva, obloga - crna, šare - siva.

   

  Tigerflex Plus

  Thurja bazike nga monoliti në rrethin e pejëzave të thurura najlon/likra të përshtatshëm për lëkurë. Sipërfaqja e shuplakës është e mbuluar me shkumën nitrile me larat shtuese nitrile "Tiger". Të tejdukshme dhe të përshtatshme për përdorim. Përputhja e ng

  Universal +

  Doreza e butë dhe komode monolite e bërë nga përzierja e pambukut dhe poliesterit. Në shuplakë e mbuluar me pika nga PVC për kapje më të fortë dhe rezistimin e shtuar ndaj abrazionit.

  Rukavice Universal Fit

   

  Lagane bešavne rukavice izrađene od poliestera, na dlanu presvučene penastim lateksom.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  W-130 LEVEL B

  0899403410
  Dorezat e thurura monolite mbrojtëse nga përzierja e polietilenit me performanca të larta dhe pejëza nga qelqi, najloni dhe elastini me shtresën e nitrilit shkumor në shuplakë dhe gishta që ofrojnë përputhje të jashtëzakonshme, me manxhetnën elastike. Dor

  Tigerflex Hi-Lite

  Thurja bazike nga monoliti në rrethin e pejëzave të thurura najlon/likra të përshtatshëm për lëkurë. Sipërfaqja e shuplakës është e mbuluar me shkumën nitrile me larat shtuese nitrile "Tiger". Të tejdukshme dhe të përshtatshme për përdorim. Përputhja e ng

  Red Latex Grip

  Dorezat e buta dhe elastike monolite, të prodhuara nga poliesteri, të mbuluara në shuplaka me lateks të rrudhur që siguron kapje të sigurtë. 2121X kat. II EN 420 EN 388.

  Black PU

  Dorezat e holla monolite, të bëra nga poliesteri, të veshura në shuplakë me shtresën e hollë të poliuretanit. Të përshtatshme për punë precize për shkakë të elasticitetit të tyre dhe shtrirjes në duar.

  Rukavice Poly PU Grey

  Dorezat e holla monolite, të bëra nga poliesteri, të veshura në shuplakë me shtresën e hollë të poliuretanit. Të përshtatshme për punë precize për shkakë të elasticitetit të tyre dhe shtrirjes në duar.

  White PU

  Dorezat e holla monolite nga poliesteri, të mbuluara në shuplaka me shtresën e shkëlqyer të poliuretanit. Të përshtatshme për punë precize pë shkak të elasticitetit të vet dhe qëndrimit të mirë në duar.

  Doreza tekstile dhe të lagura