Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Pištolji za aplikacije

  Popular products from category Pištolji za aplikacije

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Pistoleta për WIT anker masën, MULTI

  0891003105
  Pistoleta universale për përdorimin e masave në paketime të ndryshme: kartushet standarde 310ml, kartushet koaksialet 150ml, 330ml, 420ml, si dhe kartushet paralele (side-by-side) 358ml, 585ml. Doreza e rregulluar ergonome e bartur kah mesi i pistoletës e

  Pistoleta metalike për kartushe

  1891854
  Pistoleta e fortë metalike me mbajtësin rrotullues të kartushes dhe sustën për lirimin e pistonit shtytës.

  Pištolji za aplikacije