Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Ostalo

  Popular products from category Ostalo

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Pastruesi i sipërfaqeve PVC

  089210010
  Mjeti i dedikuar për pastrimin e profileve PVC. Shpejtë thahet dhe nuk përmban komponimet me hidrokarburet me klor dhe aromatike.

  Mjeti për pastrimin e profileve nga alumini

  0892130030
  Mjeti për pastrimin e profileve nga alumini, si dhe për PVC e fortë. Shumë mirë heqë mbetjet e ngjitësit nga filmat mbrojtës, shenjat e shkumësit nga dylli, goma dhe papastërtitë tjera.

  Ostalo