Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Aksesorë për banjo

  Popular products from category Aksesorë për banjo

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Dozator za tečni sapun, BAMBOO&BLACK

  SAGBB102

  Dozator za tečni sapun napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Mbajtësi me gotë për brusha, CUBE

  SACG146
  Mbajtës i furçave të dhëmbëve Cube ka gotë të lëvizshme për furça dhëmbësh nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Držač toalet papira i WC četke, BAMBOO&BLACK

  SAGBB104
  Držač toalet papira i WC četke napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Držač za sapun, BAMBOO&BLACK

  SAGBB100
  Držač za sapun napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Kanta za otpatke, 5l, BAMBOO&BLACK

  SAGBB106
  Kanta za otpatke napravljena od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila. Zapremina 5l

  Stalak za peškire, BAMBOO&BLACK

  SAGBB105
  Stalak za peškire napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Toaletna čaša, BAMBOO&BLACK

  SAGBB101
  Toaletna čaša napravljena od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  WC četka, BAMBOO&BLACK

  SAGBB103
  WC četka napravljena od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Mbajtësi me enë për sapun, CUBE

  SACG147
  Mbajtës sapuni Cube ka gotë të lëvizshme nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Mbajtësi me dozerin për sapun të lëngët, CUBE

  SACG150
  Mbajtës me dozues për sapun të lëngshëm Cube ka dispenser të lëvizshëm nga xhami mat. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Aksesorë për banjo