Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Një shtëpi

  Popular products from category Një shtëpi

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Cerade

   

  Karakteristike :

  • Zaštita od kiše i snega
  • Posebno ojačane na krajevima 
  • Ringlice sa sve četiri strane
  • Zbog opšivanja dozvoljena odstupanja od nekoliko cm
  • 80 g/m2
  • Plave boje

   

  6 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Kuhinjska vaga, 5 kg, okrugla

  UKV5O

   

  Digitalna kuhinjska vaga.

  Meri masu do 5 kg, sa preciznošću do 1gr.

   

  Mrežica za komarce, aluminijumska

   

  Aluminijumske mrežice za komarce.

  Karakteristike : 

  • Izrađene od aluminijuma
  • Otporne na direktnu sunčevu svetlost
  • Otporne na vlagu i temperaturne promene

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Mrežica za komarce, čelična

   

  Karakteristike :

  • Izrađene od galvanizovanog čelika,
  • Otporne na direktnu sunčevu svetlost,
  • Otporne na vlagu i temperaturne promene.

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Mrežica za komarce, plastificirani fiberglas

   

  Karakteristike :

  • Izrađene od plastificiranog fiberglasa,
  • Otporne na direktnu sunčevu svetlost.
  • Otporne na vlagu  i temperaturne promene,
  • Mrežice su iz jednog dela ( neuplete ),
  • Otvori 2 x 1,2mm

   

  12 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Vaga za merenje telesne mase i BMI, 180 kg

  UTVBFS

   

  Vaga za merenje telesne mase i BMI. Od 5 kg do 180 kg.

   

  Utili peshoja për matjen e masës së trupit, LCD displej

  UTV180BD
  Peshore elektronike jashtëzakonisht praktike dhe interesante e bërë nga qelqi i zbutur. Peshën maksimale që mund të masë peshorja është 180 kg dhe ka një mbështetje në 4 pikë. Për të dhënë peshën më precize, ajo duhet të pozicionohet në sipërfaqe të rrafs

  Utili Peshoja për matjen e masës së trupit, LED displej

  UTV180HD
  Peshore elektronike jashtëzakonisht praktike dhe interesante e bërë nga qelqi i zbutur. Peshën maksimale që mund të masë peshorja është 180 kg dhe ka një mbështetje në 4 pikë. Në vend të ekranit klasik, peshorja tregon peshën me numra të mëdhenj të kuq. P

  Utili Kalorifer nxehësja

  UG2000C
  Ngrohës kalorifer me fuqi 2000W. Për ngrohjen e hapësirave në disa nivele të nxehtësisë dhe shpejtësive të funksionimit.

  Utili nxehësja konvertuese

  UG2000RCH
  UTILI Ngrohës konvektor kompakt - Designed je është ngrohës me efikasitet të lartë termik dhe dizajn modern. Ka termostatin për të rregulluar temperaturën optimale dhe fuqia mund të rregullohet – 1000W ose 2000W. Termostati dhe fuqia e rregullueshme mundë

  Utili peshoja për kuzhinë

  UKV5M
  Peshore kuzhine digjitale me xham interesant. Mund të masë peshën deri në 5 kg por me saktësi të jashtëzakonshme prej 1g. Ka funksionin tare, kështu që mund të masë ushqimin në enë. Dimensionet e peshores: 222x152x22mm.

  Stojeća baterija, WISLA, crna, 25 mm

  SACWI1
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za lavabo je jedan od osnovnih elemenata svakog kupatila.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Lako se uklapa u svako kupatilo i obogaćuje prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 25mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 45cm x 3/8“  i setom za montažu

  Një shtëpi