Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Jednobojne WC daske od medijapana

  Popular products from category Jednobojne WC daske od medijapana

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Dërrasa për bidenë e WC-së, LYON, antibakteriale, e bardhë

  SHB00
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi dhe mbrojtje antibakteriale. Pesha 2,45kg. Është me ngjyrë të bardhë dhe me finish (material përfundimtar) në

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, e bardhë

  D11440
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi dhe vjen me palë rezervë. Pesha 3,45kg. Është me ngjyrë të bardhë dhe me finish (material përfundimtar) me lla

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, e bardhë, guaskë

  DKSD7
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi dhe kapakun në formë të guacës. Pesha 3,54kg Është me ngjyrë të bardhë dhe me finish (material përfundimtar) m

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, bezhë

  DKS17
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi. Pesha 3,2kg. Është me ngjyrë të bezhë (kafe) dhe me finish (material përfundimtar) me llak.

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, e kuqe, p2

  DKS45
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi. Pesha 3,2kg. Është me ngjyrë të kuqe dhe me finish (material përfundimtar) me llak.

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, e kaltër

  DKS33
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga metali dhe kromi. Pesha 3,2kg. Është me ngjyrë blu dhe me finish (material përfundimtar) me llak.

  Jednobojne WC daske od medijapana