Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Masat ankoruese

  Popular products from category Masat ankoruese

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Masa për ankerim Wit PM-200 Basic

  5918242300
  Masa dykomponente për ankerim në bazë të poliesterit pa stiren. Dedikuar për montim në betonin jo të plasaritur (zona e presionit), tullën e plotë, tullën e zbraztë ( me patron plastike) si dhe në gas-beton. Posedon lejen ETA - opsioni 7. Montimi me pisto

  WIT-VM 250, masa za ankerisanje

   

  Dvokomponentna masa za ankerisanje , na bazi vinilestera ( bez sirena ).

  Namenjena za montažu u ispucalom i neispucalom betonu ( zona zatezanja i zona pritiska ), punoj i šupljoj cigli, gas - betonu. 

  Poseduje ETA odobrenja za montažu u zoni pritiska i zatezanja za REBAR montažu.

  Seizmička kategorija C1.

   

  1 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  WIT-PE 500 masa për përforcimin e armaturës dhe ankerave

  0903480005
  Masa dykomponente për ankerim, në bazë të pure-epoxy (pa stiren). Dedikuar për montim në betonin e plasaritur dhe jo të plasaritur (zona e shtrëngimit dhe e presionit). Posedon lejen ETA për montim në zonën e presionit dhe shtrëngimit (opsioni 1), për mon

  Masat ankoruese