Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Mbajtësit

  Popular products from category Mbajtësit

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Adapter za nasadnike, 1/4''-4ug. 1/4''-6ug.

   

  Adapter za nasadnike, sa prihvatom za mašinu 1/4".

  Nenamagnetisan nosač biceva i adaptera.

  Brza stezna glava obezbeđuje čvrstu vezu između nosača i bita.

  • Radni prihvat - 1/4
  • Dužina - 25mm

  Odgovara sledećim mašinama : Wurth, Bosh, Skil, Atlas Capco, Ingersoll, Hitachi, Makita, AEG, Metabo, Black&Decker, Deprag.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Mbajtësi magnetik I shtojcave 1/4", me magnetin shtues

  5614176638
  Bartësi i shtojcave 1/4", me magnetin bazik dhe magnetin shtues në maje të kapakut plastik. Koka e vidhës në mënyrë precize vendoset në magnetin shtues, çka eviton lakimin e vidhës gjatë fillimit të rrotullimit dhe lehtëson punën kur e lakoni vidhën mbi k

  Red Stripe adapter 1/4'' - 3/8'', klizna ručka

  5763014904

   

  Red Stripe adapter, 1/4'' - 3/8'', sa kliznom ručkom.

   

  Red Stripe adapter za bit 1/4'', 6-ugaoni

  5763014906

   

  Red Stripe adapter za bit 1/4''.

   

  ZEBRA Mbajtësi I shtojcave 1/4" L74m

  0614176688

   

  Zebra premium držač umetaka sa brzoizmenljivom glavom i anti-torzionom zonom, za bolje upijanje vibracija prilikom uvijanja i odvijanja vijaka i veći prenos sile.

   

  Vazhduesi këndor për makinën shpuese elektrike, ZEBRA

  06149000

   

  Snažni ugaoni nastavak za električnu bušilicu, sa magnetnim držačem umetaka 1/4" i brzoizmenljivom glavom. Specijalno dizajniran za uske i skučene prostore.

   

  Adapteri për mbjellës, 3/8"-4ug.,1/4" 6ug., L50mm

  0614176727

   

  Adapter za nasadnike, sa prihvatom za mašinu 1/4".

   

  Adapteri për mbjellës SDS -plus 1/2" L74mm

  0614176782

   

  Adapter za nasadnike, sa prihvatom za mašinu SDS-plus.

   

  Mbajtësit