Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Shirita fashë dhe jo të endura

  Popular products from category Shirita fashë dhe jo të endura

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Bandaž traka

   

  Samolepljiva bandaž traka koristi se za ojačanje gipsarskih ploča, spajanje pukotina i rupa.

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Shiriti nga flizelini

  1992500925

   

  Flizelinska traka služi za punjenje i obnavljanje pukotina na unutrašnjim površinama od gipsa i gipsanih ploča. Upotrebom ove trake smanjuje se količina ispune i brušenja, dok se ujedno povećava ekonomičnost. Traka ima otvorenu i propustljivu teksturu, olakšava spajanje sa ispunom uz malu apsorpciju vlage. Traka se primenjuje na prekrečenim materijalima, poroznim betonskim površinama, starim fiberglas panelima.

   

  Shirita fashë dhe jo të endura