Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Aditivë të naftës

  Popular products from category Aditivë të naftës

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Mjeti për përmirësimin e kualitetit të vajit të motorit

  5861300300
  Ideal si shtesë e vajrave të cilët janë "të tretur" me përdorimin e bioderivateve.. • plotëson në vajra supstancat aktive aditive të cilat gjatë eksploatimit janë zvogëluar • i përgjigjet vajrave motorike sipas specifikacioneve më bashkëkohore API dhe ACE

  Pastruesi I hapsirës së vajit në motor

  5861310400
  Mjeti për pastrimin e rrjedhave të vajit te motorat me benzin dhe dizel të veturave për udhëtar dhe komercial • shpejtë. joagresivisht dhe pa demontim pastron kanalet e vajit dhe karterrin e motorit • i përshtatshëm për të gjitha vajrat minerale dhe sinte

  Aditivë të naftës