Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Aditivi za menjač

  Popular products from category Aditivi za menjač

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Mjeti për përmirësimin e punës së ndërruesit manuel

  5861400125
  Mbrojtja afatgjate e ndërruesve manuel e të gjitha llojeve për shkak të zbatimit të koncentrateve me substanca aktive - aditivet sipas specifikimit ndërkombëtar • stabilizon viskozitetin e vajrave dhe zvogëlon "vjetërsimin" e vajit • mbron nga korozioni d

  Aditivi za menjač