Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Aditivët e karburantit

  Popular products from category Aditivët e karburantit

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Sredstvo protiv zgušavanja dizel goriva u zimskim uslovima

   

  Sredstvo protiv zgušnjavanja dizel goriva u zimskim uslovima, koristi se za pospešivanje protoka dizel goriva pri niskim temperaturama.

  Sprečava zgušnjavanje goriva 

  • Obezbeđuje protočnost goriva u cevovodima i filteru.

  Kompatibilan sa svim standardnim dizel i biodizel gorivima.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Mjeti për mirëmbajtjen e sistemit diesel common rail me injektim

  5861001301

   

  Za podmazivanje sistema za ubrizgavanje dizel goriva kod putničkih i komercijalnih vozila.

   

  Mjeti për pastrimin dhe mbrojtjen e sistemit diesel të injektimit

  5861011300

   

  Sredstvo za čišćenje sistema za ubrizgavanje svih uobičajnih dizel motora u putničkim i komercijalnim vozilima.

   

  Pastruesi I sistemit të injektimit të drejtpërdrejtë të motorëve me benzinë

  5861111303

   

  Specijalno sredstvo za čišćenje sistema za ubrizgavanje kod benzinskih motora.

   

  Filter Clean DPF

  5861900055

   

  Filter Clean sredstvo za održavanje DPF filtera.

   

  Aditivët e karburantit