Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Xhaketë Softshell, RED DRAGON W

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Xhaketat softshell për femra nuk janë vetëm praktike, ato gjithashtu do t'ju mbajnë të ngrohtë, por kjo nuk është e gjitha! Këto xhaketa do t'ju ofrojnë mbrojtje nga shiu dhe era. Për veshje të përditshme, mundësia e kapuçit me siguri do të jetë e dobishme. Përparësia e xhaketave softshell është se ato mund të vishen gjatë gjithë vitit.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë