Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Makinë shtrënguese Wurth STANDARD e rregullueshme - kapëse 0-150mm

  1 290 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rangu i rregullueshëm i nofullës -15 mm. Instalim i lehtë dhe i qëndrueshëm me një dorë. Mbërthimi i sqepit pa bordura për objekte të rrumbullakëta ose të parregullta. Përdoret tek përpunimi i drurit, prodhimi i mobileve, kuzhinave, punët e shtëpisë dhe të zanatit.
  Shifra e produktit: 071499900
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett

  * Gjilpëra për rregullimin e presionit
  •  Dy nivele të shtrëngimit
  • Thellësia e madhe e dorezave shtrënguese mundëson fiksimin në hapësirat larg nga vija e mjetit të përpunuar
  • Dorezat e gjata shtrënguese të përshtatshme për punë në hapësirat e ngushta.
  • Vendosja e lehtë dhe e forte me një dorë
  • Zbatimi në përpunimin e drurit, përpunimin e mobileve, kuzhinave, punët shtëpiake dhe mjeshtëror

  products.specs
  EmriVlera
  Largësia e mocos0-150mm
  Opsionet shtesë*Ergonomična drška *Dva nivoa stezanja
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • * Gjilpëra për rregullimin e presionit
   •  Dy nivele të shtrëngimit
   • Thellësia e madhe e dorezave shtrënguese mundëson fiksimin në hapësirat larg nga vija e mjetit të përpunuar
   • Dorezat e gjata shtrënguese të përshtatshme për punë në hapësirat e ngushta.
   • Vendosja e lehtë dhe e forte me një dorë
   • Zbatimi në përpunimin e drurit, përpunimin e mobileve, kuzhinave, punët shtëpiake dhe mjeshtëror

  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Largësia e mocos0-150mm
   Opsionet shtesë*Ergonomična drška *Dva nivoa stezanja
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *

  * Gjilpëra për rregullimin e presionit
  •  Dy nivele të shtrëngimit
  • Thellësia e madhe e dorezave shtrënguese mundëson fiksimin në hapësirat larg nga vija e mjetit të përpunuar
  • Dorezat e gjata shtrënguese të përshtatshme për punë në hapësirat e ngushta.
  • Vendosja e lehtë dhe e forte me një dorë
  • Zbatimi në përpunimin e drurit, përpunimin e mobileve, kuzhinave, punët shtëpiake dhe mjeshtëror

  products.specs
  EmriVlera
  Largësia e mocos0-150mm
  Opsionet shtesë*Ergonomična drška *Dva nivoa stezanja
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë