Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Set i fishekëve me mbajtës magnetik me kokë shpejt të ndërrueshme, montues, 32 copë

  2 350 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Paketim shumë kompakt dhe i fortë nga plastika e fortë, i përshtatshëm për përdorim dhe i lehtë për marrjen dhe kthimin e bitave. Mbajtëse magnetike i fishekëve me kokë që ndërrohet shpejt, me "unazë C", unazë që siguron më tej fishekun në mbajtëse.
  Shifra e produktit: 561425005
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett

  • nosač umetaka sa brzoizmenljivom glavom, magnetni
  • PH - 12 kom (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
  • PZ - 11 kom (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
  • SL - 2 kom (0,8 x 5, 1 x 6)
  • Imbus - 2 kom (3,4)
  • TX - 3 kom (20,25,30)
  • Adapter magnetni 1/4”
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Specifikacija
  • • nosač umetaka sa brzoizmenljivom glavom, magnetni
   • PH - 12 kom (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
   • PZ - 11 kom (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
   • SL - 2 kom (0,8 x 5, 1 x 6)
   • Imbus - 2 kom (3,4)
   • TX - 3 kom (20,25,30)
   • Adapter magnetni 1/4”
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë