Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Dërrasë e guacës së tualetit, FAST FIX, duroplast

  3 090 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Kapak për WC nga duroplasti karakterizohet nga forca e jashtëzakonshme e materialit, rezistent ndaj dëmtimeve mekanike dhe gërvishtjeve. Sipërfaqja është e lëmuar dhe pastrohet lehtë. Kapaku Click- fix mundëson heqjen e shpejtë dhe të lehtë të kapakut nga guaca dhe kështu mundëson pastrim të detajuar dhe të lehtë, dhe është gjithashtu antibakterial. Pesha 2 kg. Ngjyrë e bardhë.
  Shifra e produktit: KFX00
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  MaterialiDuroplasti
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   MaterialiDuroplasti
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  MaterialiDuroplasti
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë