Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Vidator me goditje, me bateri BID 10-A

  19 990 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Kaçavidha goditëse kompakte me bateri me tension 10.8V me momentin maksimal prej 100Nm dedikohet për lirime dhe shtrëngime më kërkuese. Shtëpiza kualitative nga alumini i shkrirë siguron moment konstant rrotullues. Kjo kaçavidhë e ka të instaluar llambën LED që ndihmon gjatë punës në hapsirën e kufizuar dhe të errët. Dorza e butë me dizajn ergonom mundëson punë të këndshme, pa lodhje. Bateria litium-jon me masë dhe dimensione të vogla lehtëson punën afatgjate në vendet që kemi vështirësi qasjeje; përveç kësaj ky model e ka edhe indikatorin i cili tregon se sa ka mbetur bateri. Makina dërgohet në valixhe me mbushës të shpejtë dhe baterinë rezervë.
  Shifra e produktit: 5717502012
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Vëllimi i dërgesës:

  Kaçavidha shpuese me bateri BID 10 - A
  2 x Bateri Li-Ion 10,8V, 1,5 Ah
  Mbushësi BC10840
  Valixhja nga plastika
  products.specs
  EmriVlera
  Voltazhi10.8V
  Dorëza e mjetit1/4" gjashtëkëndor
  Koha e mbushjes së baterisë35min
  Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
  Mbushësi2,6A
  Momenti maksimal I shtrëngimit100 Nm
  Masa me bateri1,0 kg
  Numri min/max I goditjes0-2.700 min-1
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Vëllimi i dërgesës:

   Kaçavidha shpuese me bateri BID 10 - A
   2 x Bateri Li-Ion 10,8V, 1,5 Ah
   Mbushësi BC10840
   Valixhja nga plastika
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Voltazhi10.8V
   Dorëza e mjetit1/4" gjashtëkëndor
   Koha e mbushjes së baterisë35min
   Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
   Mbushësi2,6A
   Momenti maksimal I shtrëngimit100 Nm
   Masa me bateri1,0 kg
   Numri min/max I goditjes0-2.700 min-1
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Vëllimi i dërgesës:

  Kaçavidha shpuese me bateri BID 10 - A
  2 x Bateri Li-Ion 10,8V, 1,5 Ah
  Mbushësi BC10840
  Valixhja nga plastika
  products.specs
  EmriVlera
  Voltazhi10.8V
  Dorëza e mjetit1/4" gjashtëkëndor
  Koha e mbushjes së baterisë35min
  Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
  Mbushësi2,6A
  Momenti maksimal I shtrëngimit100 Nm
  Masa me bateri1,0 kg
  Numri min/max I goditjes0-2.700 min-1
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë