Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Valvul hidraulik për rezervuar të ujit (tualeti) - universal, p3

  1 050 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Valvulë universale për kasetë tualeti e përshtatshme për përdorim tek të gjitha llojet e kasetave plastike, metalike dhe qeramike. Ka mundësinë e rregullimit të sasisë së ujit 5-9 litra dhe punon shpejtë dhe pa zhurmë. Rangu i punës së valvulës është 0,5-10 bar. Është e bërë nga tunxhi dhe polipropileni.
  Shifra e produktit: LVH
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  ProdhimiKazanët e ujit dhe sifonët
  Zemlja poreklaSrbija
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   ProdhimiKazanët e ujit dhe sifonët
   Zemlja poreklaSrbija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  ProdhimiKazanët e ujit dhe sifonët
  Zemlja poreklaSrbija
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë