Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Vajërat farm

  U ovom delu našeg eShop-a možete pronaći visokokvalitetna FARM ulja koja su namnjena za dvotaktne i četvorotaktne motore kod baštenskih uređaja poput kosilica, trimera, testera, generatora, pumpa za vodu itd. 

  Popular products from category Vajërat farm

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  Vaji 2T SAFETY MIX

  95 RSD me TVSH-në
  2T - vaj sintetik për motorët dy-taktësh 1ml, i menduar për motorët dy-taktësh që përdorin përzierje të vajit dhe benzinës - sharra motorike, makina prerëse.

  TRIATHLON Farm 4T

  58970650006
  479 RSD me TVSH-në
  Vaj mineral 4T 6ml, i menduar për motorë katër-taktësh, prodhuar për përdorimin në motorët me katër cilindra të ftohur në ajër për kositëset e barit, gjeneratorët, pompat e ujit.

  Triathlon FARM Vaj zinxhiri, 1l

  5897057001
  369 RSD me TVSH-në
  Vaj mineral për zinxhirë sharre. Përdoret për të lubrifikuar sistemet e ekspozuara ndaj dridhjeve të larta, rrotullimeve dhe ngarkesave të presionit siç janë sharrat motorike dhe sharrat e zakonshme. Përparësitë: • Mbron nga konsumimi • Drejtuesi i zinxhirit dhe shpata nuk mbinxehen gjatë punës së sharrës • I përshtatshëm për përdorim në temperatura ekstreme gjatë verës dhe dimrit Përmbush specifikimet: ISO VG 100

  Triathlon FARM + rafti

  SHOCK1105-2
  14 790 RSD me TVSH-në
  -