Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Uran O1 - këpucë pune

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë pune Uran me shkallë të mbrojtjes O1 është bërë nga lëkura e zezë. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Jaka nga lëkura ofron rehati shtesë pjesës së pasme të këmbës. Shualli është dy-shtresor nga poliuretani, antistatik, rezistent ndaj efekteve të vajit dhe posedon absorbuesin e energjisë në pjesën përreth thembrës.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC qeramika, deterxhente, metali dhe glicerina

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  ShollëPU njështresor
  Pesha395g e cekët, 410g e thellë/ për copë madhësia 42
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Standard: EN ISO 20347

   Antistatic - Antistatike

   Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC qeramika, deterxhente, metali dhe glicerina

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Shock absorber

   Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO1
   ShollëPU njështresor
   Pesha395g e cekët, 410g e thellë/ për copë madhësia 42
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaAlbanija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC qeramika, deterxhente, metali dhe glicerina

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  ShollëPU njështresor
  Pesha395g e cekët, 410g e thellë/ për copë madhësia 42
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija