Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Troko/ratifikuese këndore me bateri 125mm, BAG 18 BL SOLO

  19 050 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Ratifikuese (troko) mundëson funksionim shumë efikas në kushtet kur nuk ka burim të energjisë elektrike. Ka motor të integruar me induksion (brushless), falë të cilit kostot e mirëmbajtjes janë më të ulëta dhe jeta e shërbimit është dukshëm më e gjatë. Drita LED e integruar lehtëson punën në hapësirë ​​të errët. Ratifikuesja ka mbrojtës që lëviz lehtë dhe shpejt në pozicionin e dëshiruar. Dorezë ergonomike me efektin e gripit mundëson punë të këndshme për një kohë të gjatë. Me kodin 5717009010 trupi i makinës shitet/dorëzohet në kuti kartoni, pa bateri dhe mbushës.
  Shifra e produktit: 5717509010
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Të dhënat teknike:

  Masa pa bateri 2,4 kg
  Diametri maksimal i pllakës  125 mm
  Numri i rrotullimeve pa ngarkesë 8.500 o/min
  Tensioni 18V

  Vërejtje: dërgohet pa bateri.
  products.specs
  EmriVlera
  Numri I rrotullimeve pa ngarkesë8.500 o/min
  Dorëza e pllakësMax. 125mm
  Masa2.4 kg
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Të dhënat teknike:

   Masa pa bateri 2,4 kg
   Diametri maksimal i pllakës  125 mm
   Numri i rrotullimeve pa ngarkesë 8.500 o/min
   Tensioni 18V

   Vërejtje: dërgohet pa bateri.
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Numri I rrotullimeve pa ngarkesë8.500 o/min
   Dorëza e pllakësMax. 125mm
   Masa2.4 kg
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Të dhënat teknike:

  Masa pa bateri 2,4 kg
  Diametri maksimal i pllakës  125 mm
  Numri i rrotullimeve pa ngarkesë 8.500 o/min
  Tensioni 18V

  Vërejtje: dërgohet pa bateri.
  products.specs
  EmriVlera
  Numri I rrotullimeve pa ngarkesë8.500 o/min
  Dorëza e pllakësMax. 125mm
  Masa2.4 kg
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë