Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: TRIATHLON

  Triathlon Performance SAE 5W 40 HC vaj motorik

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Vetitë: Vaj për të gjithë sezonin me rezistencë të zvogëluar. Redukton konsumin e vajit dhe karburantit dhe siguron rrjedhje më të shpejtë të vajit në motor. Optimal për motorët me benzinë dhe diesel me teknologji me shumë valvula dhe mbushës turbo. Veçanërisht i përshtatshëm për makinat Euro IV, me filtër grimcash bloze dhe për përdorim në makinat e pasagjerëve me gaz të lëngshëm (CNG/LPG).
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Plotëson specifikacionet:

  • ACEA C3/A3/B4
  • API SN/CF
  • BMW Longlife-04;
  MB-229.31;
  Ford WSS-M2C 917-A;
  VW 505 00 / 502 00 /505 01;
  Porsche A40;
  Renault RN 0710

  Periudha e ndërrimit: në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, të mundshëm intervalet e ndërrimit të vajit deri në 30.000 km
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Plotëson specifikacionet:

   • ACEA C3/A3/B4
   • API SN/CF
   • BMW Longlife-04;
   MB-229.31;
   Ford WSS-M2C 917-A;
   VW 505 00 / 502 00 /505 01;
   Porsche A40;
   Renault RN 0710

   Periudha e ndërrimit: në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, të mundshëm intervalet e ndërrimit të vajit deri në 30.000 km
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Plotëson specifikacionet:

  • ACEA C3/A3/B4
  • API SN/CF
  • BMW Longlife-04;
  MB-229.31;
  Ford WSS-M2C 917-A;
  VW 505 00 / 502 00 /505 01;
  Porsche A40;
  Renault RN 0710

  Periudha e ndërrimit: në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, të mundshëm intervalet e ndërrimit të vajit deri në 30.000 km
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë