Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: TRIATHLON

  Triathlon Endurance III SAE 5W 30, HC vaj motorik

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Vetitë: Vaj motori me rezistencë të reduktuar, të klasës së lartë. Siguron rrjedhje adekuate të vajit në temperatura të ulëta. Optimal për motorët me benzinë dhe diesel, përfshirë makinat me një filtër grimcash për diesel në përputhje me standardin e gazrave të shkarkimit Euro IV. Përfshin standardet e Volkswagen, përveç motorëve R5 dhe V1 TDI para 6/26.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Për automjete të lehta dhe automjete furnizuese për mallra!

   Plotëson specifikacionet:

  • ACEA C3/A3/B4
  • API SN / CF
  • VW 504 00 / 507 00 / 505 01 / 500 00 / 501 00 / 502 00;
  MB 229.31/ MB 229.51;
  BMW Longlife-04 / Longlife-01;
  Porsche C30

  Periudha e ndërrimit; në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, mundet distanca prej 30.000 deri në 50.000 km

  Karakteristikat fiziko-teknike

  HLP 22 Specifikacionet e dendësisë me 15°C Pika e ndezjes °C Viskoziteti me 40°C Viskoziteti me 100°C Indeksi i viskozitetit—Pika e rrjedhjes  °C
  DIN 51524 Part 2
  ISO VG 22 860-870 205-210 22 4,3 100 -26
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Për automjete të lehta dhe automjete furnizuese për mallra!

    Plotëson specifikacionet:

   • ACEA C3/A3/B4
   • API SN / CF
   • VW 504 00 / 507 00 / 505 01 / 500 00 / 501 00 / 502 00;
   MB 229.31/ MB 229.51;
   BMW Longlife-04 / Longlife-01;
   Porsche C30

   Periudha e ndërrimit; në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, mundet distanca prej 30.000 deri në 50.000 km

   Karakteristikat fiziko-teknike

   HLP 22 Specifikacionet e dendësisë me 15°C Pika e ndezjes °C Viskoziteti me 40°C Viskoziteti me 100°C Indeksi i viskozitetit—Pika e rrjedhjes  °C
   DIN 51524 Part 2
   ISO VG 22 860-870 205-210 22 4,3 100 -26
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Për automjete të lehta dhe automjete furnizuese për mallra!

   Plotëson specifikacionet:

  • ACEA C3/A3/B4
  • API SN / CF
  • VW 504 00 / 507 00 / 505 01 / 500 00 / 501 00 / 502 00;
  MB 229.31/ MB 229.51;
  BMW Longlife-04 / Longlife-01;
  Porsche C30

  Periudha e ndërrimit; në pajtim me rekomandimet e prodhuesit të automjetit, mundet distanca prej 30.000 deri në 50.000 km

  Karakteristikat fiziko-teknike

  HLP 22 Specifikacionet e dendësisë me 15°C Pika e ndezjes °C Viskoziteti me 40°C Viskoziteti me 100°C Indeksi i viskozitetit—Pika e rrjedhjes  °C
  DIN 51524 Part 2
  ISO VG 22 860-870 205-210 22 4,3 100 -26
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë