Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Top oferta

  Popular products from category Top oferta

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  Stolica metalna, COMBO,crna

  FTSC1
  3 090 RSD me TVSH-në
  Baštenska stolica COMBO, metalna konstrukcija i tekstilno tkanje 2x1 u crnoj boji čini je idealnim izborom za sve kombinacije.

  Sto metalni-FAMILY + 6 stolica

  FTSS6SET
  26 990 RSD me TVSH-në
  Baštenska garnitura za celu porodicu koju čine metalni sto FAMILY sa kaljenim staklom crne boje debljine 5mm i rupom za suncobran u setu sa 6 baštenskih stolica COMBO.

  Sharrë motorike benzini, 52cc

  F2218
  12 990 RSD me TVSH-në
  Sharrë motorike me benzinë, 52cc me motor 2-taktësh dhe ftohje të ajrit është ndër më të mirat në treg. Ka një sistem të ndezjes së motorit Easy Start, si dhe frena automatike që rrisin sigurinë në punë. Peshon 7.9 kg dhe mund të përdoret si në kushte të jashtme ashtu edhe ato të zanatit.

  Sharrë elektrike 2000W

  FARM20E
  9 990 RSD me TVSH-në
  Sharrë motorike me fuqi 2W me manovrim optimal dhe pozicion ergonomik të dorezës. Karakterizohet me kapacitet të madh prerës, si dhe me përdorim të thjeshtë. Është ideale për punët në amvisëri dhe mjeshtrit pasi peshon vetëm 5.7 kg. Mundëson zëvendësim dhe montim shumë të lehtë të zinxhirit. Zë hapësirë minimale.

  Makinë fryrëse për gjethe

  F2800E
  6 090 RSD me TVSH-në
  Makinë fryrëse dhe thithëse për gjethe e cila mund të mbushë një qese me 35l gjethe. Funksionon në 230V dhe arrin 14.000 rrotullime në minutë me shpejtësi maksimale prej 270km/h. Fuqia në të cilën punon është 2800W.

  Spërkatëse me bateri

  FAP16N
  5 690 RSD me TVSH-në
  Spërkatëse që siguron rehati të madhe gjatë punës. Për shkak të vëllimit prej 16 litrash dhe furnizimit me bateri është e përshtatshme për punë në serra, pemtari dhe kopshtari. Koha e punës është gjysma e kohës totale të mbushjes (karikimit).