Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Teknika matëse laserike

  Wurth laserska merna tehnika, moderna tehnologija, praktična i jednostavna upotreba, uz robusan dizajn. Namenjena za profesionalnu upotrebu u unutrašnjem i spoljašnjem okruženju. Prateća i dodatna oprema.

  banner

  Popular products from category Teknika matëse laserike

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  Lazer rrotullues, RL5-14

  5709300305
  117 000 RSD me TVSH-në
  I dizajnur dhe konceptuar posaçërisht për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm. Mundësia e nivelimit gjatë përdorimit në pozicionin horizontal dhe vertikal. Shtëpiza e përforcuar me kompozite me fibra xhami e bën RL5-14 një pajisje ideale për përdorim në kushtet kërkuese të vendit të ndërtimit. Nivelimi automatik brenda sekondave, me mundësinë e përdorimit të kontrollerit.

  Matësi i distancës me lazer, WDM3-19

  5709300523
  29 050 RSD me TVSH-në
  Matës shumë i lehtë dhe preciz i distancës me laser. Lexueshmëri e shkëlqyeshme e ekranit, opsioni Bluetooth për shkëmbimin e rezultateve të matjes, ergonomik dhe i rehatshëm për t’u përdorur me mbrojtje në rast të rënies.

  Lazer linear CLL 18

  5709300021
  45 550 RSD me TVSH-në
  Laser linear vetë-nivelues me vija të kuqe, për përdorim në ambiente të jashtme dhe të brendshme. Dukshmëria e shkëlqyeshme e ajrit sigurohet nga daljet e mëdha dhe linjat e holla dhe të dukshme në mënyrë të qartë. Aktivizimi dhe kontrolli i thjeshtë përmes një butoni të vetëm në pajisje. Fleksibilitet në përdorim dhe mundësia e përdorimit të mbajtësit të murit. Tejkalimi i rangut të nivelimit nuk është i mundur, me paralajmërim duke ndezur linjat e laserit

  Matësi i distancës me lazer, LP 19

  5709300590
  8 650 RSD me TVSH-në
  Matës i lehtë dhe preciz i distancës me laser, i menduar kryesisht për përdorim të brendshëm.

  Detektor i metalit dhe kabllove në mur MD12

  5709300800
  Detektor digjital i metaleve, kabllove dhe materialeve të drurit. Kalibrim automatik, dukshmëri e shkëlqyeshme e ekranit LED. Identifikimi dhe shfaqja e objektit në unazë trengjyrëshe.

  Mbajtës lazeri (tripod), teleskopik

  0714649303
  39 050 RSD me TVSH-në
  Trekëmbësh për laser rrotullues, L 269cm

  Teknika matëse laserike

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene