Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Softshell

  banner

  Popular products from category Softshell

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  3 990 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Xhaketë Softshell , ngjyrë e zeze dhe jeshile

  3 190 RSD me TVSH-në
  Xhaketë pune Softshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë dhe zinxhirë e detaje jeshilë fluoreshente. Është bërë nga përzierja e poliesterit dhe pambukut, me shtresë TPU dhe astar me mveshje leshi. Materiali Softshell është në të njëjtën kohë i papërshkueshëm nga uji dhe i depërtueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka lidhëse në brez për rregullimin e madhësisë dhe mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Softshell/ E zezë - xhaketë pune

  4 690 RSD me TVSH-në
  Xhaketa pune sofshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë, të kuqe dhe blu e errët është bërë nga përzierja poliesterit dhe pambukut. Materiali Softshell është njëkohësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i përshkueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Softshell - xhaketë pune, e kuqe

  4 690 RSD me TVSH-në
  Xhaketa pune sofshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë, të kuqe dhe blu e errët është bërë nga përzierja poliesterit dhe pambukut. Materiali Softshell është njëkohësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i përshkueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Softshell - xhaketë pune, blu

  4 690 RSD me TVSH-në
  Xhaketa pune sofshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë, të kuqe dhe blu e errët është bërë nga përzierja poliesterit dhe pambukut. Materiali Softshell është njëkohësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i përshkueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Xhaketë Softshell, RED DRAGON W

  3 390 RSD me TVSH-në
  Ženske softshell jakne nisu samo praktične, već će vas i ugrejati ali to nije sve! Ove jakne će vam pružiti zaštitu od kiše i vetra. Za svakodnevno nošenje mogućnost kapuljače će vam sigurno dobro doći. Prednost softshell jakni je da se one mogu nositi tokom cele godine.

  Softshell jakna MYSTIC NAVY

  3 490 RSD me TVSH-në
  Softshell jakne nisu samo praktične, već će vas i ugrejati ali to nije sve! Ove jakne će vam pružiti zaštitu od kiše i vetra. Za svakodnevno nošenje mogućnost kapuljače će vam sigurno dobro doći. Prednost softshell jakni je da se one mogu nositi tokom cele godine.

  Xhaketë Softshell, SHARK

  3 690 RSD me TVSH-në

  Xhaketë Softshell, SILVER WINGS W

  3 390 RSD me TVSH-në
  Ženske softshell jakne nisu samo praktične, već će vas i ugrejati ali to nije sve! Ove jakne će vam pružiti zaštitu od kiše i vetra. Za svakodnevno nošenje mogućnost kapuljače će vam sigurno dobro doći. Prednost softshell jakni je da se one mogu nositi tokom cele godine.