Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Fishek i përdredhur PH2, 1/4",L25mm

  149 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Bit me përdredhje me pjesë të përdredhur posaçërisht të dizajnuar për bartje më të mirë të presionit dhe forcës. Bit më afatgjatë, qëndrueshmëri tre herë më e madhe në krahasim me bitin standard. Përputhje më e mirë në kokën e vidhës dhe presion më i vogël në kokën e vidhës, gjë që parandalon dëmtimin e vetë vidhës.
  Shifra e produktit: 5614100300
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Gjatësia e shtojcës: 25mm
  Pranuesi : 1/4", PH2
  Lloji i shtojcës: torziv
  Materiali i përpunimit: S2 çelik.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Gjatësia e shtojcës: 25mm
   Pranuesi : 1/4", PH2
   Lloji i shtojcës: torziv
   Materiali i përpunimit: S2 çelik.
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Gjatësia e shtojcës: 25mm
  Pranuesi : 1/4", PH2
  Lloji i shtojcës: torziv
  Materiali i përpunimit: S2 çelik.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë