Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Fishek PH2 me kufizues për gips, 1/4", L25mm

  179 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Bit PH2 me kufizues gips. I projektuar dhe dizajnuar posaçërisht për montimin e pllakave gips-karton. Kufizuesi parandalon përdredhjen e vidhës mbi nivelin e vijës së materialit, duke parandaluar kështu aktivitete shtesë të përpunimit përfundimtar të materialit dhe duke kursyer kohë.
  Shifra e produktit: 5614176750
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Gjatësia e shtojcës: 25mm
  Pranuesi : 1/4", PH2
  Lloji i shtojcës: standarde, kufizuesi shtesë
  Materiali i përpunimit: S2 çelik
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Gjatësia e shtojcës: 25mm
   Pranuesi : 1/4", PH2
   Lloji i shtojcës: standarde, kufizuesi shtesë
   Materiali i përpunimit: S2 çelik
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Gjatësia e shtojcës: 25mm
  Pranuesi : 1/4", PH2
  Lloji i shtojcës: standarde, kufizuesi shtesë
  Materiali i përpunimit: S2 çelik
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan