Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Shtëpia dhe kopshti

  kosilice i trimeri
  Sve što je potrebno za održavanje i uređenje bašte: od baštenskog alata, kosilica i trimera, testera do prskalica i pumpi za vodu, možete pronaći u našem e- shopu. Kao i dodatnu opremu za radionace, poput generatora, kompresora, aparata za zavarivanje ali i potrebne sanitarije za Vaš dom. Jednostavno naručivanje i brza dostava

  Popular products from category Shtëpia dhe kopshti

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Aparat për saldim REL 160 WORKSHOPER

  WAZR1
  20 589 RSD me TVSH-në
  Pajisje digjitale për saldim me procedurën REL (MMA) me ndihmën e teknologjisë moderne IGBT, e cila mundëson funksionim të qëndrueshëm përkundër ndryshimeve të tensionit në rrjetin elektrik. Pajisja karakterizohet nga funksionalitetet Arc Force, Hot Start dhe Anti Stick, falë të cilave është arrihet ndezja me lehtësi e elektrodës, mirëmbajtja më e thjeshtë e harkut dhe moslejimi që elektroda të ngjitet në objektin e punës gjatë saldimit. Është lehtësisht e lëvizshme falë dimensioneve të saj të vogla dhe peshës prej vetëm 3 kg. Pajisja kërkon lidhje njëfazore, ku vlera e vogël referente e rrymës mundëson punë në instalim me siguresë prej 16A.

  Mbajtëse me enën për sapun, CUBE

  SACG147
  690 RSD me TVSH-në
  Mbajtës sapuni Cube ka gotë të lëvizshme nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Kositëse elektrike F1600EI

  F1600EI
  17 690 RSD me TVSH-në
  Ky model nga grupi i kositëseve elektrike shtytëse ka fuqi maksimale prej 16W dhe është menduar për sipërfaqe deri në 8m2. Për ata që i duan gjërat deri në përsosmëri, ky model është zgjedhja e duhur sepse ofron mundësinë e rregullimit të lartësisë së kositjes në 5 variante të ndryshme (2-65 mm). Gjithashtu, gjerësia e kositjes është më e madhe se tek kositëset e tjera elektrike që është 38 cm. Vëllimi i shportës së barit është 5l. Si të gjitha modelet tona, ajo ka prizë të integruar në dorezë. Motori është me induksion.

  Makinë fryrëse për gjethe

  F2800E
  6 090 RSD me TVSH-në
  Makinë fryrëse dhe thithëse për gjethe e cila mund të mbushë një qese me 35l gjethe. Funksionon në 230V dhe arrin 14.000 rrotullime në minutë me shpejtësi maksimale prej 270km/h. Fuqia në të cilën punon është 2800W.

  Rubinet vaske me një levë, CASCADA

  CAS2
  16 590 RSD me TVSH-në
  Rubinet me një levë për vaskë Cascada me dizajn inovativ dhe të pazakontë, është menduar për adhuruesit e stilit modern. Uji „rrjedh“ direkt nga trupi i rubinetit, duke krijuar kështu kaskadë. Cilësia e lartë gjermane plotëson standardet DIN dhe KTW. Për montim më të lehtë vjen edhe seti për montim dhe seti i gypave brinox nga çeliku inoks prej 350mm. Ka mikser nga qeramika dhe peshon 1,9 kg.

  UTILI Peshore për matjen e peshës trupore, ekrani LED

  UTV180HD
  1 850 RSD me TVSH-në
  Peshore elektronike jashtëzakonisht praktike dhe interesante e bërë nga qelqi i zbutur. Peshën maksimale që mund të masë peshorja është 180 kg dhe ka një mbështetje në 4 pikë. Në vend të ekranit klasik, peshorja tregon peshën me numra të mëdhenj të kuq. Për të dhënë peshën më precize, ajo duhet të pozicionohet në sipërfaqe të rrafshët. Nuk duhet të përdoret në hapësirat që janë të ekspozuara ndaj lagështisë së lartë ose temperaturave ekstreme. I duhen 2 bateri xAAA për të punuar. Saktësia është deri në 100g dhe automatikisht shkyçet. Dimensionet e peshores 300x300x22mm

  Kositëse motorike FLM461SK

  FLM461SKM
  35 990 RSD me TVSH-në
  -

  Ceradë

  365 RSD me TVSH-në
  Mbron nga shiu dhe bora, kurse përmes pllakave mund të shtrëngohet më tej në të katër anët. Është e përforcuar në skajet e saj dhe peshon 80g/m2. Ngjyra-blu.

  Rrjetë mushkonjash, alumini

  10 500 RSD me TVSH-në
  Rrjetë mushkonjash e cila është shumë e qëndrueshme sepse është bërë nga alumini. Është rezistente ndaj rrezeve të diellit, lagështisë dhe ndryshimeve të temperaturës. Pesha e saj është 38g/m2.

  Shtëpia dhe kopshti

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene