Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Shkumë PUR INDOOR, për montim me pistoletë

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Pur shkuma jashtëzakonisht elastike që përhapet ulët. Gjatë përforcimit nuk shkakton kurrfarë presioni në kornizat e dyerëve dhe dritaret, kështu që është zgjedhje ideale gjatë vendosjes së dyerëve dhe dritareve, për zaptimin e lidhëseve dhe depërtimit, si dhe për punët e tjera në ndërtimtari. Mund të përdoret në temperatura mbi -5 °C. Mirë përputhet në beton, gips, guri, dru, PVC e fortë. Shtrohet me pistoletë.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Klasa zapaljivostiB3
  Optimalna temperatura primene+20°C
  Preporučena temperatura primene-5°C do +30°C
  Gustina17-22 kg/m3
  Gubitak lepljivosti6-10 min
  Rezanje moguće posle30 min.
  Rok trajanja12 meseci
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Klasa zapaljivostiB3
   Optimalna temperatura primene+20°C
   Preporučena temperatura primene-5°C do +30°C
   Gustina17-22 kg/m3
   Gubitak lepljivosti6-10 min
   Rezanje moguće posle30 min.
   Rok trajanja12 meseci
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Klasa zapaljivostiB3
  Optimalna temperatura primene+20°C
  Preporučena temperatura primene-5°C do +30°C
  Gustina17-22 kg/m3
  Gubitak lepljivosti6-10 min
  Rezanje moguće posle30 min.
  Rok trajanja12 meseci
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  products.tags
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë