Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Set Wurth i çelësave këndorë me ngjyra, kokë topi, 1,5 -10, 9 copë

  1 990 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Set i çelësave këndorë me ngjyra, kokë topi. Dallimi më i lehtë i dimensioneve, manipulimi më i shpejtë dhe kursimi i kohës në gjetjen e dimensionit të duhur të çelësit. Koka në formë topi në çelësa mundëson zhvidhosje të vidhave në kënd, pa dëmtuar kokën e vidhës.
  Shifra e produktit: 0715311958
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Përmbajtja e setit – 9 pjesë
  Kaçavidhat imbus - 1,5 - 10mm
  Trupi i plastifikuar i kacavidhës
  Koka në formë topi
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Përmbajtja e setit – 9 pjesë
   Kaçavidhat imbus - 1,5 - 10mm
   Trupi i plastifikuar i kacavidhës
   Koka në formë topi
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Përmbajtja e setit – 9 pjesë
  Kaçavidhat imbus - 1,5 - 10mm
  Trupi i plastifikuar i kacavidhës
  Koka në formë topi
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë