Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Me tehun në formë trapezi

  banner

  Popular products from category Me tehun në formë trapezi

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Skalpel për tepih, i rregullueshëm, 160mm

  07156601
  719 RSD me TVSH-në

  Thikë WURTH me teh trapezoid dhe set fishekësh

  071566516
  1 790 RSD me TVSH-në 2 729 RSD me TVSH-në
  _

  Skalpel ZEBRA me teh trapezoid, dorezë gome, 170mm

  071566015
  1 289 RSD me TVSH-në

  Thikë sigurie ZEBRA 3K, 160mm

  071566017
  1 749 RSD me TVSH-në

  Thikë e rregullueshme ZEBRA 2K, 170mm

  071566013
  1 589 RSD me TVSH-në

  Thikë për heqjen e ngjitësit të mbetur për xham

  071466335
  1 590 RSD me TVSH-në

  Me tehun në formë trapezi

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Min: 719 RSD Max: 1 790 RSD
  RSD719 RSD1790
  Elbrus jakna
  banner