Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet vaske, ANDA, 35mm

  6 690 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rubinet vaske Anda ka mikser me shtroja nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë, vjen me 2 copa tuba brinox 35 cm × 3/8" dado, S/S, zorrë të brendshme EPDM, hollanderë nga tunxhi. Aeratori është me diametër M22, dhe mikseri është 35mm. Vjen me tubin për kokën e dushit (1,5 m s/s me mbështjellje të dyfishtë, tubi i brendshmë EPDM) dhe me dorezën e dushit (5 funksione, ABS, e kromuar). Dizajni elegant dhe i thjeshtë përshtatet bukur në çdo enterier. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACAN3
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiAnda
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiAnda
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiAnda
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  products.tags