Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet lavamani për kuzhinë me një levë, MARY, za protočni bojler, 35mm

  3 950 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Bateri muri për bojler Mary ka mikser me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për montim të lehtë dhe të thjeshtë, ai vjen me set montimi që përmban unazën S/S. Aeratori është me diametër M22, ndërsa mikseri është 35mm. Gjatësia e tubit prej 22 cm mundëson përdorimin e lehtë në të gjitha lavamanët e kuzhinës. Dizajni i minimal i skajeve të rrumbullakosura e bën atë të përshtatshëm për çdo kuzhinë. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACMA876
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiMary
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë