Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet lavamani për kuzhinë me një levë, MARY, 2 tuba, kratka lula, 35mm

  2 390 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rubinet për lavaman kuzhine me dy tuba Mary ka mikser 35cm me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë vjen me setin për montim (përfshinë vidhat, rondelet dhe izoluesit), 2 copë të gypave fleksibël brinox 35 cm × 3/8“ dado, S/S, tub të brendshëm EPDM, hollandere nga tunxhi. Aeratori është me diametër M22, a Gjatësia e tubit prej 13cm dhe dizajni minimal i skajeve të rrumbullakosura e bën atë të përshtatshëm për kuzhinat me dimensione më të vogla. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACMA873KL
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiMary
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë