Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet lavamani për kuzhinë me një levë, JANA, rrjedhje flexi izliv, 35mm, gri

  7 850 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rubineti për lavaman kuzhine Jana me rrjedhje të madhe ka mikser 35mm me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë vjen me setin për montim (përfshinë vidhat, rondelet dhe izoluesit), 2 copë të gypave fleksibël brinox 35 cm × 3/8“ dado, S/S, tub të brendshëm EPDM, hollandere nga tunxhi. Aeratori është me diametër M21,5 , kurse mikseri 35cm. Dizajni modern me pipëz fleksibile mundëson përshtatje të lehtë dhe të thjeshtë gjatë larjes së enëve. Ngjyrë gri. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACJA1
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiJana
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiJana
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiJana
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë