Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet lavamani me një levë, UNA, 40mm

  3 600 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Una rubinet vertikal për lavaman ka mikser 40mm me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë vjen me setin për montim (përfshinë vidhat, rondelet dhe izoluesit), 2 copë të gypave fleksibël brinox 35 cm × 3/8“ dado, S/S, tub të brendshëm EPDM, hollandere nga tunxhi. Aeratori është me diametër M24. Gjatësia e tubit prej 10,5 cm mundëson përdorim të lehtë. Ka vrimën (hapje) pop-up që mundëson kontrollin e rrjedhës së ujit - zgjidhje shumë e përshtatshme për lavamanët që e mbështesin atë. Dizajni minimal e bën atë zgjedhje për çdo banjë. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACUNA850
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiUna
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiUna
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiUna
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë