Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet lavamani me një levë, CASCADA

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rubinet me një levë për lavaman Cascada me dizajn inovativ dhe të pazakontë, është menduar për adhuruesit e stilit modern. Uji „rrjedh“ direkt nga trupi i rubinetit, duke krijuar kështu kaskadë. Cilësia e lartë gjermane plotëson standardet DIN dhe KTW. Për montim më të lehtë vjen edhe seti për montim dhe seti i gypave brinox nga çeliku inoks prej 350mm. Ka mikser nga qeramika dhe peshon 1,9 kg.
  Shifra e produktit: CAS1
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiCascada
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiCascada
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiCascada
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina