Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rubinet kuzhine me një levë, për mur, MARY, pipi I shkurtër, 35mm

  3 190 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Rubinet muri për kuzhinë Mary ka mikser me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë, me të vijnë 2 tuba me fileta të dyfishta, dy unaza izoluese të kromuara dhe izoluesit . Aeratori është me diametër M24, ndërsa mikseri është 35mm. Gjatësia e tubit prej 15 cm mundëson përdorim të lehtë në lavamanët më të vegjël të kuzhinës. Dizajni i minimal i skajeve të rrumbullakosura e bën atë të përshtatshëm për çdo kuzhinë. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.
  Shifra e produktit: SACMA874KL
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   BrendiMary
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  BrendiMary
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë