Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rrobet

  banner

  Popular products from category Rrobet

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  3 990 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Xhaketë pune SANTORIN

  2 990 RSD me TVSH-në
  Xhaketë e këndshme, e ngrohtë dhe e rehatshme për meshkuj, e përshtatshme për t’u veshur në periudhat kaluese (pranverë, vjeshtë), me mbushje prej 1% poliester. Karakterizohet nga dizajni modern me kombinime tërheqëse të ngjyrave. Ka xhepa anash dhe mansheta elastike

  Jelek pune, KARL, Rossini

  3 489 RSD me TVSH-në
  Jelek modern i pajisur me zinxhir dhe shirita elastikë në pjesën e poshtme. Ka dy xhepa të jashtëm. Në dispozicion me madhësi nga M-XXXL

  Pantallona pune, STIFFER, Rossini, të zeza

  5 079 RSD me TVSH-në
  _

  Kominoshe pune, SILVERSTONE, Rossini e zezë

  4 390 RSD me TVSH-në

  Xhaketë dimri Wurth, Diolen

  5 366 RSD me TVSH-në
  Dvobojna jakna ravnog kroja dužine ispod bokova. Ima veliki broj džepova koji omogućavaju skladištenje različitih stvari. Zakopčava se uz pomoć plastičnog patenta preko koga celom dužinom se zatvara uz pomoć čičak trake čime se štiti od proboja vetra. Rukav je jednodelan i završava se manžetnom koja se zatvara uz pomoć dirkera. Ima visoku kragnu i kapuljaču koja se zatvara uz pomoć čičak trake. Sve to u kombinaciji pruža sigurnost u borbi protiv hladnoće. Izuzetno je lagana jer teži svega 240g.

  Xhaketë piloti

  3 990 RSD me TVSH-në
  Pilot Xhaketë super praktike 3 në 1. Është bërë nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit, mëngët hiqen me ndihmën e zinxhirëve të fshehur, kështu që mund të vishet si jelek. Ka disa xhepa funksionalë nga ana e jashtme dhe dy xhepa të brendshëm. Në pjesën e belit dhe në skajet e mëngëve është i vendosur shiriti elastik. Përthekimi bëhet përmes zinxhirit. Jaka dhe shtroja nga leshi mund të hiqen sipas nevojës. Xhaketa është e papërshkueshme nga uji dhe ofron mbrojte të mirë nga ndikimet atmosferike. Është në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Pantallona pune, mbajtës pantallonash (tregerë), Diolen

  1 590 RSD me TVSH-në
  Pantalone koje mogu vrlo lako da se ukombinuju u radno odelo izrađeno od diolena. Diolen je kombinacija pamuka 35% i poliestera 65%. To ga čini izdržljivim i otpronim materijalom, ali i veoma udobnim za nošenje i slobodu u kretanju. Tregeri su izrađeni uz pomoć elastične trake koja omogućava jednostavno prilagođavanje telu a drži pantalone na svom mestu. Tregeri se kače uz pomoć plastičnih šnala. Teget boje.

  Xhaketë pune, Diolen

  1 890 RSD me TVSH-në
  Radna jakna, Diolen, ravnog kroja sa klasičnom kragnom laka za održavanje. Kopčanje je skriveno i zatvara se uz pomoć čičak trake. Ima dva džepa u gornjem delu i dva kosa džepa. Rukavi se završavaju manžetnom koja zajedno sa elastičnom trakom u predelu pojasa pruža udobnost prilikom nošenja.

  Rrobet

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Elbrus jakna
  banner