Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rrobet

  banner

  Popular products from category Rrobet

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Pantallona të shkurtra Bermuda, STIFFER, të zeza

  3 265 RSD me TVSH-në
  Të bëra nga materiali jashtëzakonisht elastik dhe i rehatshëm me rrip elastik që ndjek lëvizjen e trupit dhe vijnë në dy modele/dizajn, gri dhe të zezë. Kanë gjashtë xhepa funksionalë, mbajtëse veglash dhe përforcim me tegela të trefishta në ijë. Mund të lahen në 6C°.

  Pantallona të shkurtra Bermuda, STIFFER, ngjyrë gri

  3 265 RSD me TVSH-në
  Të bëra nga materiali jashtëzakonisht elastik dhe i rehatshëm me rrip elastik që ndjek lëvizjen e trupit dhe vijnë në dy modele/dizajn, gri dhe të zezë. Kanë gjashtë xhepa funksionalë, mbajtëse veglash dhe përforcim me tegela të trefishta në ijë. Mund të lahen në 6C °. Përbërja: 58% pambuk, 4% poliester, 2% elastan, 26g/m2

  Xhaketë pune, Diolen

  1 890 RSD me TVSH-në
  -

  Jelek pune, KARL NERO

  3 490 RSD me TVSH-në
  _

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  3 990 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Bluzë xhupi (duks) 100% pambuk

  1 490 RSD me TVSH-në
  -

  Bluzë GILDAN, 100% pambuk

  449,45 RSD me TVSH-në
  -

  Kominoshe, Diolen Stone

  6 190 RSD me TVSH-në
  -

  Xhaketë pune SANTORIN

  2 990 RSD me TVSH-në
  Xhaketë e këndshme, e ngrohtë dhe e rehatshme për meshkuj, e përshtatshme për t’u veshur në periudhat kaluese (pranverë, vjeshtë), me mbushje prej 1% poliester. Karakterizohet nga dizajni modern me kombinime tërheqëse të ngjyrave. Ka xhepa anash dhe mansheta elastike

  Rrobet

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  banner