Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Programi Auto cargo

  Wurth Auto cargo program nudi veliki izbor visokokvalitetnih proizvoda za održavanje spoljašnjosti vašeg vozila i njegovih sklopova. Na našem eShop-u možete pronaći i kupiti proizvode za održavanje vašeg automobila kao što su: dizalice za auto, motorna ulja i ostala sredstva za održavanje motora i menjača, sijalice za farove, kabine i instrument table, brisače kao i sredstva za negu i održavanje vašeg vozila.

  Popular products from category Programi Auto cargo

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  LECKË 3D PVA

  0899800204
  299 RSD me TVSH-në
  -

  HID Xenon llambë D3S

  072081034
  2 390 RSD me TVSH-në
  Ka burim jashtëzakonisht të fortë të dritës, i cili siguron ndriçim dy herë më të madh me më pak energji se llambat halogjene klasike. Ndriçon në mënyrë të përmirësuar rrugën përpara, rrit komoditetin gjatë ngasjes gjatë natës. Ngjyra e dritës është e ngjashme me ngjyrën e dritës së diellit dhe ngjyra e vetë temperaturës është 4100K. Është paraparë të funksionojë me drejtuesin origjinal për llamba ksenon (integrohet fabrikisht). Fuqia është 35W, kurse tensioni 13.5V/DC. Kodi i bazës është PK32d-5

  Kokpit silikon glaz

  0890222
  790 RSD me TVSH-në
  Efikasno sredstvo za negu i održavanje kokpita, na bazi silikona, antistatičko.

  Ngjitës për xhamat e përparmë CLASIC PLUS

  790 RSD me TVSH-në
  Ngjitës poliuretani një – komponent për xhamat e përparmë. Koha e largimit nga nga servisi për automjetet me Airbag 2h. Përdoret në të gjitha automjetet e pasagjerëve, me ose pa jastëk ajri, në automjete me antena të integruara. Parandalon korrozionin në automjete me karoseri alumini.

  Llambë dore ACCU LED, 4+1 LED

  0827940370
  Llambë LED me madhësi mesatare në shtëpizë dy komponentësh, me dritë SPOT dhe dritë pune prej 250 lm dhe periudhë maksimale pune prej 3.5 orësh

  Llambë H7

  259 RSD me TVSH-në
  Llamba halogjene me një fije për fenerë të makinave. Ato vijnë në dy variante: 12V për automjetet e pasagjerëve dhe 24V për automjetet e rënda ngarkuese. Mënyra e shfrytëzimit ofron deri në tre herë jetë më të gjatë shërbimi dhe siguri të përmirësuar gjatë përdorimit gjatë ditës. Varianti standard përdoret më shpesh dhe siguron raport të shkëlqyeshëm të cilësisë dhe çmimit.

  Antifreeze LL G11

  329 RSD me TVSH-në
  Antifriz LL G11 është lëng i përqendruar që shërben për të mbrojtur nga ngrirja, korrozioni dhe formimi i shtresës së gëlqeres. Është paraparë për automjetet e pasagjerëve dhe ato të rënda ngarkuese. Është i përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë vitit - në dimër si mbrojtje nga acari, dhe në verë si mbrojtje nga mbinxehja. Varësisht nga ajo me çfarë raporti koncentrati hollohet aq mbron në temperaturat më të ulëta.

  Antifriz LL G12+

  369 RSD me TVSH-në
  Antifriz LL G12 + është lëng i përqendruar që shërben për të mbrojtur nga ngrirja, korrozioni dhe formimi i shtresës së gëlqeres. Është paraparë për automjetet e pasagjerëve dhe ato të rënda ngarkuese. Ka teknologjinë e avancuar “OAT” e cila është me bazë të acideve organike dhe në këtë mënyrë ka një interval më të gjatë mbrojtjeje, transferim më të mirë të nxehtësisë dhe rrit pikën e vlimit. Është i përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë vitit - në dimër si mbrojtje nga acari, dhe në verë si mbrojtje nga mbinxehja. Varësisht nga ajo me çfarë raporti koncentrati hollohet aq mbron në temperaturat më të ulëta.

  Llambë W16W

  072016211
  249 RSD me TVSH-në
  Llambë sinjalizuese 12V e menduar për frenat, ngasje prapa (rikverc), si dritë e tabelës ose dritë e mjegullës. Ka lidhës W2,1x9,5d dhe është paraparë për automjete të pasagjerëve.

  Programi Auto cargo

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  wurth led lampe
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene