Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Prerja dhe gdhendja

  Sve što Vam je potrebno za rezanje i brušenje, možete pronaći na jednom mestu u našem e- shopu: Rezne i brusne ploče, lamelarne diskove, glodala od tvrdog metala i dijamantski brusni alat. Jednostavno naručivanje i brza dostava.

  Popular products from category Prerja dhe gdhendja

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Disku prerës PERFORMANCE, çelik i pandryshkshëm

  219 RSD me TVSH-në
  • Performanca të jashtëzakonshme në materiale të holla • Veçanërisht e përshtatshme për profile dhe llamarinë • Skajet prerëse precize

  Disku prerës RED LINE

  115 RSD me TVSH-në
  Performanca standarde në materiale të plota • Disqe prerëse për procese më pak kërkuese të prerjes • Rezistencë e lartë ndaj thyerjes

  Disku mprehës lamelar, Optimum

  219 RSD me TVSH-në
  Disk gërryes lamelar për inox

  Basic disku prerës lamelar

  185 RSD me TVSH-në
  -

  Frezë prej metali të fortë, konike

  1 850 RSD me TVSH-në
  -

  Disk prerës diamant për ndërtimtari, Red Line Turbo

  1 950 RSD me TVSH-në
  Disku prerës universal turbo – diamant mund të përdoret për prerje të thatë dhe të lagësht të materialeve të ndryshme të ndërtimit. Trupi i këtij disku ka vrima për ftohje dhe gjatë prerjes jep prerje precize. Shpejtësia maksimale e këtij disku është 80m/s dhe siguron 13.300 rrotullime në minutë. Disku diamanti turbo përdoret më shpesh për prerjen e betonit të konsumuar dhe të vjetër, blloqeve të klinkerit, pllakave të shiritave të betonit, tubave të betonit, tullave dhe tullave të zbrazëta dhe repa.

  Frezë prej metali të fortë, elipse

  2 690 RSD me TVSH-në
  Gërryesi nga materiali i fortë, përdoret në gurët pneumatik ballor. Ka formë veze. Ka sipërfaqe të madhe të ngurtësisë dhe afat të gjatë të punës. Garanton sipërfaqe të lëmuar me heqje të madhe të ashklës. Është e përshtatshme për ekonomizim të kohës për gërryerjen e materialeve të forta. I përgjigjet standardit DIN 832/833.

  Frezë prej metali të fortë, cilindrike

  1 250 RSD me TVSH-në
  -

  RED LINE DISKU MPREHËS

  229 RSD me TVSH-në
  -

  Prerja dhe gdhendja

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene