Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Pistoleta me bateri për kartushe BCG 600

  38 390 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Pistole me bateri, me fuqi maksimale prej 4,5 kN, e përshtatshme për fishekë 31 ml dhe “sallam” 6 ml. Kontroll shpejtësie me rrotë 6 shkallë, me bateri të integruar në dorezën e pistoletës. Përparësi e madhe është efekti i shtyrjes së prapme, i cili, pasi ndalet nxjerrja, e kthen boshtin 4 mm mbrapa dhe pamundëson rrjedhjen e mëtejshme të masës.
  Shifra e produktit: 5717600001
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Fuqia maksimale e shtyerjes4,5 kN
  Perimetri I shtyerjes310 - 600 ml
  Numri I shpejtësive/ rregullimi I fuqisë së shtyerjes1-6
  Tipi I baterisë7,2 V Li-ion
  Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
  Mbushësi8,4 V
  Koha e mbushjes së baterisë1.5h
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Fuqia maksimale e shtyerjes4,5 kN
   Perimetri I shtyerjes310 - 600 ml
   Numri I shpejtësive/ rregullimi I fuqisë së shtyerjes1-6
   Tipi I baterisë7,2 V Li-ion
   Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
   Mbushësi8,4 V
   Koha e mbushjes së baterisë1.5h
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Fuqia maksimale e shtyerjes4,5 kN
  Perimetri I shtyerjes310 - 600 ml
  Numri I shpejtësive/ rregullimi I fuqisë së shtyerjes1-6
  Tipi I baterisë7,2 V Li-ion
  Kapaciteti I baterisë1,5 Ah Li-Ion
  Mbushësi8,4 V
  Koha e mbushjes së baterisë1.5h
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë